Ara
Close this search box.

Haberler

Zamanında Teslimat

Larton tüm dünyada!

Kırtasiye, gıda, mobilya, matbaa ve ambalaj sektörlerinde fonksiyonel kullanıma sahip ürün çeşitleri sunuyor.  Yerinde ve zamanında teslimat ile işlerinizi aksatmadan ve mümkün olan en kısa sürede teslimat gerçekleştiriyoruz.

Larton; teslimatlarını belirlenen yerde ve zamanında yapmaya önem verir. İşinize verdiğiniz değerin bilincinde olarak bizler de Larton olarak müşterilerimizi siparişin her aşamada memnun etmek için ekstra gayret gösteriyoruz.

Zamanında Teslimatta Larton Farkı

Larton, mukavva, köşebent, metalize mukavva ve dilimlenmiş gri karton üretimi ile Çorum Sungulu’da üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermektedir. 50 dönümlük arazi üzerinde üretim yapan firmamız, modern ulaşım ağıyla ülke içinde her bölgeye doğrudan teslimat ile ürün gönderimi yapmaktadır. 

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Çözüm odaklı düşünerek zamanı etkili yöneten profesyonel ekibimiz ile yurt içinde ve dışında sektörün lideri konumunda hizmet vererek başta bölgemizin olmak üzere ülkemizin gelişimine katkıda bulunma vizyonu ile çalışmaktayız. Vizyonumuzdan hareketle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi şekilde karşılayarak %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmak, işimizin kilit değerlerindendir. Bunun için dünyanın neresinde olursa olsun tam zamanında teslimat yaparak müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Ayrıca müşteri talebine göre özel ölçüde ve özel sayıda üretim yaparak da müşterilerimize en uygun ürünü sunuyoruz.

Ücretsiz numune talebi ve detaylı bilgi için teknik satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.