Ara
Close this search box.

SEKTÖRLER

sektörler

Farklı pazarlardaki uzmanlığımızı keşfedin.

Dayanıklı Tüketim Ürünleri

Hayatın her alanında yer bulan tüketim mallarının doğru bir şekilde ambalajlanması, ürünün korunması ve sonraki adımda pazarlanması için çok önemlidir. Ambalaj ürüne değer katan, satış aşamasında ürünü koruyarak ve onun doğru sunulmasını sağlayarak farklılaşmasını sağlayan unsurlardan biridir.

Larton, kaliteden ödün vermeden yaptığı üretim ve müşteri odaklı çözümleri ile işinizi kolaylaştırır.

ELEKTRONİK

Yüksek maliyetlerinin yanı sıra, hassas ve kırılgan yapıda olan elektronik ürünlerin, son sahibine ulaşana kadar dış etkenlerden korunması için üretilen ve bu konudaki yeterliliği hakkında birçok teste tabi tutulan Larton ürünleri sayesinde ürünleriniz güvenli bir şekilde size ulaşır.

MOBİLYA

Üretim ve nakliye pazarında büyük bir paya sahip olan mobilya sektörü için paketleme en önemli konular arasında yer alır. Mobilya ürünlerinin büyük ebatlı ve ağır olması nedeniyle sağlamlığı artırılmış Larton ürünleri ile paketlenmiş mobilyalar, güvenle fabrika içi lojistikten, son kullanıcıya ulaşana kadar koruma altındadır. Larton, sektörlere özel olarak geliştirdiği ürünler ile bu korumayı en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

EV GEREÇLERİ

Ebat ve ağırlık açısından çok çeşitlilik gösteren, yaşam alanımızın önemli parçalarını oluşturan ev gereçlerimizi koruyarak güvenli ulaşımını sağlamak için paketleme ürünleri sunan Larton, işlevsellik ve estetik detaylarının yanı sıra zorlu sevkiyat koşullarına uyum sağlayacak ürünleri ile tercih sebebidir.

SERAMİK & CAM EŞYALAR

Larton ürünleri, taşıma ve istifleme sürecinde yaşanması muhtemel kazaları öngörerek olası riskleri azaltmayı amaçlar. Maksimum koruma ile işinizi kolaylaştırırken, maliyetinizi minimuma düşürür.

TEKSTİL & AYAKKABI

Ürün çeşitliliği nedeniyle çok farklı ambalaj çözümlerine ihtiyaç duyulan pazarın gereksinimleri, müşterilerinin talebi doğrultusunda özel üretim yapan Larton ile karşılanmaktadır.

Yiyecek & İçecek;

Yaşadığımız dönem tüketim davranışlarımızda köklü değişikliklere sebep oldu. Beslenme alışkanlıklarımız hayatımızda daha da anlam kazandı, hatta kimliğimizde belirleyici bir rol üstlenmeye başladı. Markanın vermek istediği mesajı tüketiciye doğru iletebilmesi için kullanılan ambalaj malzemesinin özellikleri belirleyici etken oldu. Pazardaki stratejik konumlandırmanızı üst sıralara taşımanız için ileri teknoloji kullanılarak üretilen Larton ürünleri gıda sektörü ve ürünlerin sunumu için farklı çözümler sunuyor.

PROMOSYON STANDLARI

Ürünlerinizi tüketicinin dikkat çemberi içerisine yerleştirecek; market tanıtım rafları, reklam stantları vb. uygulamalar için kullanılan dekoratif malzemeler satış ve pazarlama alanında önemli yer tutmaktadır. Bu malzemelerin gösterişli olduğu kadar, sağlam ve kullanışlı olması için Larton özel çözümler sunmaktadır.

MEŞRUBATLAR

Sonsuz seçenek arasında seçim yapmakta zorlanan tüketici için ambalaj tasarımının ötesinde kullanılabilirlik gelmektedir. Özellikle içeceklerin taşınması sırasında yaşanan zorluklar göz önünde bulundurulduğunda ambalajın kalitesi ve güvenilirliği ön plana çıkmaktadır. Larton, ürünleri ile bu güvenin oluşmasında etken çözümler sunar.

DONDURULMUŞ GIDALAR

Larton, saklama koşulları nedeniyle maksimum performans gerektiren bu ürünler için özel ambalaj çözümleri sunmaktadır. Düşük sıcaklıklara ve neme dayanıklı mukavva çeşitleri ile üreticinin işini kolaylaştırmakta ve ürünün tüketiciye güvenle ulaşmasını sağlamaktadır.

PASTA & ŞEKERLEME

Seçim ve satın alma kararının anlık olarak verildiği, lezzet kadar sunumun da önemli olduğu bu sektör için ambalaj malzemesinin tasarımı ve kalitesi kadar sağlıklı olması da önem arz etmektedir. Perakende ya da toptan kutulama için uygun olan Larton mukavva çeşitleri, güvenilir çözümleri ile markanıza değer katmaktadır.

TAZE MEYVE & SEBZE

Uzun yolculuklar sonucu tüketiciye ulaşan taze meyve ve sebzelerin bu yolculuğu hasar görmeden tamamlayarak tüketiciye teslimi için Larton çözümlerini kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca Larton’un %100 geri dönüşümlü ürünleri ile doğayı koruyarak, geleceğe yatırım yapmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Sanayi & Endüstriyel;

Sürdürülebilir bir dünya için çok daha özenli ve akılcı seçimlerde bulunmalı ve bugünü koruyarak geleceğe yatırım yapmalıyız. Larton, ilkesel olarak benimsediği çevreci yaklaşımı ile endüstriyel alanlarda alışkanlıklarımızı değiştirebileceğimiz; ahşap, metal ya da plastik yerine kullanabileceğimiz alternatif sunuyor.

TAŞIMA AMBALAJLARI

Her türlü ürünün mükemmel koruma sağlanarak taşınmasına ilişkin uygun çözümler Larton’un geniş ürün yelpazesinde bulunmaktadır. Farklı boy, şekil ve ebat seçenekleri ile müşteri gereksinimlerine göre özel üretim yapılabilmektedir.

ENDÜSTRİYEL AMBALAJLAR

Her türlü ürünün nakliyesi ve depolanması sırasında koruma sağlayan ürünlerimiz farklı ebat, şekil, doku ve desen özellikleri ile işinize özel tasarlanmaktadır. Larton, işinizin gerekliliklerine uygun çözümler sunarken, tecrübesi ile ürünlerinizin güvende olmasını sağlar.

OTOMOTİV

Otomobil parçaları, yedek parça ve seri üretime yönelik inovatif ambalaj çözümleri konusunda sektörün özel ihtiyaçlarını karşılayan Larton, üretimden son teslimata tüm süreçlerde tam koruma sağlar.

LOJİSTİK & SEVKİYAT

Farklı ürünler farklı çözümler gerektirir; lojistik sektörünün zorluklarını bilen ve bu sorunlara özel çözümler üreten Larton, saklama ve nakliye aşamalarını daha güvenli kılıyor. Dikey, yatay ve kenar korumaları için özel olarak geliştirilen ürünler ile yaşanması muhtemel sorunlar ortadan kaldırılıyor ve ürünün dış etkenlerden korunması amaçlanıyor.

E-Ticaret
& Dağıtım;

Tüm dünyanın aynı anda yüzleşmek zorunda kaldığı pandemi süreci birçok alışkanlığımızı değiştirirken bazı sektörlerin de beklenmedik şekilde hızlı büyümesine yol açtı. Bu sektörlerin başında gelen e-ticaret için gerekli paketleme çözümleri de seçim aşamasında belirleyici bir etken oldu. Çünkü online alınan ürünün güvenli bir şekilde, zarar görmeden tüketiciye ulaştırılması en önemli konuların başında geliyor. Larton, doğa dostu ürünleri ile bu alanda da müşterilerine hizmet veriyor.

DAĞITIM

Alışveriş alışkanlıklarımızın değişmesi ile birlikte hıza duyulan ihtiyaç her alanda olduğu gibi ambalaj sektöründe de etken bir hal almıştır. Hızlı üretimin yanı sıra hızlı taşıma şartlarına uygun olarak üretilmesi gereken koruyucu özelliği yüksek paketleme çözümleri ile Larton işinize değer katar.

E-PERAKENDE & E-TİCARET

Online perakendecilik sektörünün geldiği nokta ambalaj ürünlerinin önemini bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır. Müşteri isteklerinin karşılanabilmesi için farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan Larton, %100 geri dönüştürülebilir ürünleri ile tercih sebebidir.