Ara
Close this search box.

Haberler

SunKA’yı 2023 Avrasya Ambalaj Fuarında Ziyaret Edin! 

2023’de de Avrasya Ambalaj Fuarındayız !

Gelenek bozulmadı, her yıl olduğunu gibi bu yılda Avrasya Ambalaj fuarındayız. Avrasya Ambalaj Fuarı, Avrasya’nın lider ambalaj fuarıdır. Ambalaj ürünleri, ambalaj makineleri, ambalaj geri dönüşüm teknolojileri, ambalaj üretiminde kullanılan hammadde ve ara ürünler üreten şirketler her sene bu fuarda buluşuyor. Fuar, gıda, içecek sektörü, matbaa, baskı, kağıt ve kırtasiye, kişisel bakım, temizlik, otomotiv, medikal, beyaz eşya ve tekstil gibi birçok sektörden katılımcı ağırlayacak. Fuar sayfasına ulaşmak ve detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Fuar Künyesi

Ambalaj endüstrisine yönelik olarak Avrasya coğrafyasında her yıl düzenlenen en kapsamlı ve en büyük ticaret platformu olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Eğer kat planı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz bu bağlantıyı kontrol edebilirsiniz. 

Geleceğin çözüm odaklı firmaları, yaratıcı ambalaj çözümlerini ve en son teknolojilerini 28. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nda sergilemek üzere 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelecek. 2022 yılında Türkiye dahil 122 ülkeden olmak üzere toplamda 72 bin 652 ziyaretçiyi ağırlayan fuar, 2023 yılında yerli üreticileri sadece Türkiye’den değil, dünya genelinden 120’nin üzerinde ülkeden gelen alıcılarla yeniden buluşturmak için gün saymaya başladı. Sektörün gücünü, yenilikçi yönünü ve sürdürülebilirliğe bakışını yerli ve yabancı ziyaretçilere gösteren etkin bir ticaret platformu olan fuar, ambalaj endüstrisinin 2030 yılına yönelik 50 milyar dolarlık sektör büyüklüğü hedefine ve 20 milyar dolar ihracat hedefine ulaşmasına önemli bir katkı sağlıyor.

Sunka Avrasya Ambalaj Fuarında !

SunKA, her yıl olduğu gibi bu yıl da Avrasya Ambalaj Fuarının katılımcılarındandır. Standımızı ziyaret etmek için bizi 3. Salonda bulunan 317B nolu standımızda bulabilirsiniz.

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nda Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’dan gıda ve gıda dışı tüm endüstriler ile temas halinde olabilir, tüketim kararlarınızı belirleyebilir ve yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Fuara Ulaşım

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezine özel aracınızla ulaşabileceğiniz gibi metrobüs ve metro gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir dışından gelecek misafirler için ise Sabiha Gökçen Havalimanından ve İstanbul Havalimanından otobüs veya servisler ile fuara ulaşım mümkündür.

Fuarda siz değerli ziyaretçilerimiz ile bir araya için sabırsızlanıyoruz.

Yeni Fabrika Yatırımımız

2022 yılında Larton’un yeni fabrikasınını yatırımını tamamladık.

2023 yılında ise sunKA’nın yeni fabrika yatırımına başladık. Temel atma töreninden bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz.