Ara
Close this search box.

Haberler

Larton Empack Madrid 2023'te Yenilikçi Ambalaj Çözümlerini Sergiliyor!

Empack - Madrid 20203'de Standımızı Ziyaret Edin 5B23

Larton (Sun-ka) Kağıt, 33 yıllık tecrübesi ve kayda değer bir başarı öyküsü ile 1989 yılından bu yana ambalaj sektörünün önde gelen oyuncularından biridir. Larton, yolculuğu boyunca mükemmellik, kalite ve müşteri odaklılık konusunda itibar kazandı. Türkiye’nin önde gelen gri karton üreticisi ve ambalaj çözümleri sağlayıcısı olan Larton, Empack Madrid 2023 – The Future of Packaging Technology’ye katılımcı olarak katılmaktayız. Standımıza sizleri bekliyoruz.

Kalite Taahhüdümüz:

Larton’da, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin tüm yönlerinde kalite anlayışını sürdürmekten büyük gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetine yönelik tavizsiz taahhüdümüzle, ambalaj sektörünün ihtiyaçlarını yansıtmak ve müşteri beklentilerini karşılamak için sürekli çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, her ürünün en yüksek standartlarda tasarlanmasını ve üretilmesini sağlayarak olağanüstü performans ve güvenilirliği garanti eder.

Empack Madrid 2023 Katılımı:

Larton olarak , 29 ve 30 Kasım 2023 tarihlerinde Madrid’deki IFEMA Salonu 5′te düzenlenecek olan Empack Madrid 2023’te yenilikçi paketleme çözümlerimizi sergilemekten heyecan duyuyoruz. Katılımcı olarak Larton, çeşitli endüstrilerin gelişen taleplerini karşılamak için özel olarak hazırlanmış çok çeşitli ambalaj ürünleri sunacağız

Ürün Çeşitlerimiz:

Empack Madrid 2023’te ziyaretçiler geniş ürün yelpazemizi keşfedebilirsiniz;

  • Gri Mukavva
  • Siyah Mukavva
  • Beyaz Mukavva
  • Metalize Mukavva (Altın, Gümüş ve Siyah)
  • Pasta Altlığı
  • Köşebent Çeşitleri (Nem Dirençli Köşebent, Su Geçirmez Köşebent, Kilitli Köşebent, Oval Köşebent, Kendinen Yapışkanlı Köşebent)

İnovasyon ve Sürdürülebilirlik Anlaşışımız

Larton, ambalaj endüstrisinde ilerleme sağlamak için inovasyonun gücüne inanıyor. En son teknolojiler ve sürdürülebilir uygulamalar yoluyla kalite standartlarımızı geliştirmeye kararlıyız.

Karton ürünlerimiz %100 geri dönüştürülebilir olup, çevreci yaklaşımımız ve daha sürdürülebilir bir dünya yaratma taahhüdümüz ile uyumludur.

Global Erişim:

Güçlü teknolojik donanımı ve kalite standartlarına verdiği önemle Larton, sadece iç piyasaya değil, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri, Arap ülkeleri ve Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında milyonlarca insanın hayatına dokunarak çeşitli endüstriler üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.