Ara
Close this search box.

RUHUMUZUN

RUHUMUZUN

BESİN KAYNAĞI
MÜKEMMELLİK

Gri karton üretiminde 30 yılı aşan deneyime sahip Sun-Ka Kağıt, sektördeki ihtiyacı karşılamak ve ürün çeşitliliğini arttırmak için 2012 yılından bu yana sektörde Larton markası ile yer almaya devam etmektedir.

Fabrikamız doğa ile uyumlu malzemeler kullanarak "Karton Köşebent", "Dilimlenmiş Gri Karton" ve "Mukavva" üretimi yapmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerine ve hizmetlerine yansıtarak başarısını her daim devam ettirmektedir. Profesyonel ekibi ile Çorum Sungurlu’da üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermektedir.

32 Yıllık Tecrübe... 40 ülkede

ÜRETİMİMİZİN

%60'TAN

FAZLASI İHRAÇ

EDİLMEKTEDİR

Teknolojik donanımı güçlü olan ve kalite standartlarına önem veren firmamız, uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Üretim, idari, satış ve satış sonrası departmanlarında, sorumluluk bilincine sahip yaklaşık 200 çalışanı bulunmaktadır. 50 dönümlük arazi üzerinde üretim yapan firmamız, modern ulaşım ağıyla ülke içinde her bölgeye doğrudan teslimat ile ürün gönderimi yapmaktadır. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Larton, Türkiye’nin önde gelen , 100% geri dönüştürülmüş kağıttan karton ve karton ambalaj üretimi yapan üreticilerinden biridir.

Yenilenebilir kaynakları insanların her gün bağımlı olduğu ürünlere dönüştürerek insanların yaşamlarını, gezegenimizi ve şirketimizin performansını iyileştiriyoruz.

Misyonumuz

Geri dönüşüme verdiğimiz değer doğrultusunda çevresel yaklaşım sergileyerek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimiz için kaliteyi, uygun fiyata sunan ambalaj üretimi yapmaktır.

Vizyonumuz

Çözüm odaklı düşünerek zamanı etkili yöneten profesyonel ekibimiz ile yurt içinde ve dışında sektörün lideri konumunda hizmet vererek başta bölgemizin olmak üzere ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz çalışan güvenliği, müşteri memnuniyeti ve doğa hassasiyeti iş felsefemizdir. İş ortaklarımız ile güven ve saygı koşullu iletişim kurmak ilk kuralımızdır. Kaliteyi, uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmak hedefimizdir. Her zaman dürüst, şeffaf ve adil olmaktır.

Sertifikalarımız

FSC-2021

ISO 14001-2015

ISO 9001-2015

ISO 45001-2018

Yeşil Enerji IREC

2023 Kurumsal Tanıtım Filmimize Bir Göz Atın