Ara
Close this search box.

İŞİNİZE ÖZEL

AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ

Larton müşteriye özel üretim yaparken, bekletmeden, mümkün olan en kısa süre içerisinde ürün teslimini yapmayı hedefler. Larton çalışanları, zamanı etkili yönetebilen profesyonel kadro ile hizmet vermektedir.

Larton ve Sun-Ka markaları, geniş ürün yelpazesi ve müşteriye özel üretim ambalaj çözümleri sunarak uzun yıllardır kağıt ve ambalaj sektöründe  faaliyet göstermektedir. Larton, bugün mukavvadan kraft köşebente, metalize mukavvadan dilimlenmiş gri kartona kadar birçok karton ürün kategorisinde hizmet vermektedir.

Dünya çapında Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapan Larton, bazı değerler çerçevesinde çalışmaktadır. Bu değerler:
 
  • Çalışan güvenliği, müşteri memnuniyeti ve doğa hassasiyeti,
  • İş ortakları ile güven ve saygı koşullu iletişim kurmak,
  • Kaliteyi, uygun fiyat politikası ile müşterilerine sunmak,
  • Her zaman dürüst, şeffaf ve adil olmaktır.
22-makale-dogru_ambalaj_minimum_maliyet

Geri dönüşüm ekonomisi

Larton, üretimden dağıtıma kadar her konuda müşterisinin ve paydaşlarının yanındadır. Üretim yaparken toplumun yararını gözeterek geri dönüştürülebilir ürünler kullanması ve “yeniden yaşama” felsefesi ile içinde yaşadığı toplumun çıkarlarını unutmaz.

Larton, teknik satış ekibi ve yaklaşık 200 çalışanının tamamı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için iyi iletişim kurmayı sürecin başından sonuna kadar önemser.

recyling-1

Özel sayıda ve ebatta üretim

Larton’un müşterilerinin destekçisi olan bir diğer davranışı ise müşteriye özel sayıda ve ebatta üretim yapmasıdır.

Larton’un en büyük gayreti müşteri memnuniyeti kazanmak, artırmak ve bunu korumaktır. Bu sebeple müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerine ve hizmetlerine yansıtarak başarısını her daim devam ettirmektedir.

Kağıt bazlı ambalaj sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçılarından olan Larton, sahip olduğu geniş ürün yelpazesinde müşterilerine en iyi ve en uygun çözümü sunmaya çalışır. Bunun için ürünlerde müşteriye özel üretim yapmaktadır. Müşterilerin isteğine veya ihtiyaçlarına bağlı olarak kullanacakları ürünler farklılık gösterebilmektedir. Bu durumun farkında olan Larton, çözümü müşterilerinin işini kolaylaştırmada bulmuştur. Larton’da mukavva, kraft köşebent, metalize mukavva ve dilimlenmiş gri karton kategorilerinde talep ettiğiniz ebat ve sayılarda üretim yapılması mümkündür.

Gri-bobin-10

Ürün katalogumuz Larton’un ürün çeşitleri ve ürünlerin teknik özellikleri hakkında bilgi vererek seçimlerinizde size yol gösterici olabilir. İletişim bölümündeki formu doldurarak ürün talebinizi hemen oluşturabilirsiniz. Ayrıca, teknik satış ekibimizle iletişime geçerek bizden ücretsiz numune alabilir ve ürün dokümantasyonu talep edebilirsiniz.