Ara
Close this search box.

Haberler

Larton’dan Mukavva ve Karton Köşebent Ambalaj Çözümleri

Larton Ambalaj, ambalaj çözümlerine yönelik iki ana ürün kategorisine sahiptir: Mukavva ve Karton Köşebent. Bu makale, firmamızın ürün yelpazesini ambalaj çözümleri perspektifinden açıklamayı amaçlamaktadır. Her şeyden önce, Larton geri dönüşüme ve döngüsel ekonomiye önem verir. Açıklamak gerekirse, Larton’un üretim süreçlerinde geri  dönüştürülmüş kağıt kullanılır. Şirketimiz, benimsediği “Yeniden Yaşama” felsefesi ile ormanlar ve gezegen için yenilenebilir kaynaklarla benzersiz çözümler sunmaktadır. Yani çevre bilinci şirketin temel değerleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle, Çevre Dostu Ambalaj arayışınız ve hassasiyetinize yönelik Larton uygun çözümler sunacaktır.

 Çevre bilincine ek olarak, ISO kalite standartlarını gözeten Larton ürünleri yüksek kaliteyi yansıtır. Ayrıca Larton, müşterinin değişen ihtiyaçlarına göre farklı uzunluk, şekil, ebat, doku ve desen özelliklerine sahip ürünler tasarlayabilmektedir. Bu nedenle, işinize özel ambalaj çözümleri sunarak işi kolaylaştırdığımızı söyleyebiliriz. Larton, 40 ülkede 30 yılı aşkın tecrübesiyle tüm bu değerleri korumaktadır. 

Larton paketleme çözümlerine bir göz atalım. Öncelikle ürünlerimizi tanıyarak başlayalım:

Larton’un farklı mukavva türleri sunar: 

 

Larton’un sunduğu her türlü mukavva %100 geri dönüştürülebilir.

Larton, kartonlara ek olarak çeşitli köşebentler de üretmektedir:

Köşebentler, ambalajlanan ürünlerin, ürün tüketiciye ulaşana kadar dış etkenlerden korunmasını sağlar. Başka bir deyişle, köşebentler ürünlerinizin alıcılara güvenli ve sağlam şekilde ulaşmasını kolaylaştırır. Köşebentler, tipik olarak koruyucu ambalaj paketleme çözümleri olarak bilinir. Ayrıca Larton köşebent ürünlerinde beş farklı renk alternatifinde baskı yapılabilmektedir. Mukavvalara benzer şekilde Larton köşebentler de tamamen geri dönüştürülebilir ürünlerdir.

Herhangi bir mukavva veya karton köşebent satın almadan önce lütfen satın alma kılavuzlarını kontrol edin:

Doğru ürünü seçtiğinizden emin olmak istiyorsanız, mukavva veya karton köşebent siparişi vermeden önce bizden ücretsiz numune ve ürün dokümantasyonu talep etmeniz mümkündür. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Avrasya Ambalaj Fuarı’na her yıl standımızla katılım sağlıyoruz. Fuar, İstanbul, Türkiye’de ve genellikle yılın Ekim ayında düzenlenmektedir. Sizinle fiziksel olarak orada da buluşmayı dört gözle bekliyoruz!