Ara
Close this search box.

Haberler

Neden Larton?

 

Larton Ambalaj ve Sun-Ka grup şirketleri kağıt ve ambalaj sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. 20’den fazla ülkeye ihracat yapan Larton, uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Yüksek kapasiteli fabrikası, nitelikli insan kaynağı gücü ile birlikte bu başarısını daha da artırmayı hedeflemektedir. Larton Ambalaj, mukavvakraft köşebentmetalize mukavva ve dilimlenmiş kartondan oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir.

SUN-KA ve LARTON; nitelikli iş gücü, yenilikçi bakış açısı ile sürdürülebilir çevreci yaklaşımından taviz vermeden, küresel tüketici talepleri için yüksek kaliteli ürünler üretmektedir.

Yenilikçi 

Larton, ürünlerinin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için kaliteden asla ödün vermez. Bunun için yeni bir fabrika yatırımı da yapmıştır. Son teknoloji makinelerle üretim yapan Larton, hem teknolojik hem de sektörel yenilikleri devamlı takip eder. Yenilikçi yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaya özen gösterir.

Nitelikli İş Gücü

Larton için çalışanlarının her biri ayrı bir değerdir. Larton’un başarısının arkasında profesyonel bir kadrodan oluşan çalışanları gelmektedir. Üretim personellerinden idari yönetime, satış ekibine kadar her alanda nitelikli iş gücü ile çalışmaktadır. Larton’un profesyonel ekibi, müşterilere en iyi ürünleri sunmak için yüksek performans ile çalışır.

Yenilenebilir kaynaktan yapılan ambalaj, doğası gereği dönüştürülebilir yapıdadır. Plastik ambalajlar ise tükenmekte olan ve doğaya zarar veren fosil yakıtlardan üretilmektedir. Gelecek nesiller için dönüştürülebilir ambalaja sahip ürünleri seçin!

Çevreye Saygı

Larton, ürünleriyle birlikte müşterilerine profesyonel hizmet anlayışı ile beraber hızlı teslimat ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun boyutlarda ve sayıda üretim yaparken kaliteden taviz vermez. Ancak çevreye karşı sorumluluğunu da unutmaz. Larton, “yeniden yaşama” değerini benimsemiştir. Üretimde %100 geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmaktadır. Çevreye karşı sorumluluğun farkında olarak tüketicileri de bilinçlendirmek için çalışmalar yapmaktadır. Kağıt ve sanatı birleştiren uygulama önerileri ile tüketiciler arasında bir farkındalık yaratmaya çalışmaktadır. Bahsedilen örnekleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

Müşteri Memnuniyeti

Larton’da müşteri memnuniyeti sağlamak, korumak ve arttırmak en temel hedeflerdendir. Bu yüzden kaliteli ürünler üretmenin yanında üretilen ürünleri en kısa sürede teslim etmek de Larton için önemlidir. Makul fiyatlandırma politikası ile müşterilerinin yanındadır. Ayrıca her müşterinin ihtiyaçları ve talepleri farklı olduğundan Larton, müşteriye özel ebatta ve sayıda üretim de yapmaktadır. Tüm bunları yaparken Larton’un gözettiği en önemli şey müşteri memnuniyetidir.