Ara
Close this search box.

Haberler

7 Mart 2021

Larton Neden Kağıt Ambalaj Malzemeleri için Güvenilir bir İhracatçı – Mukavva / Kraft Köşebent – Satın Alma Rehberi 

Larton Ürün Yelpazesi

Larton olarak aşağıdaki kağıt bazlı ambalaj ürünlerinin önde gelen üretici ve ihracatçılarından biriyiz;

Larton Ambalaj’ın Dünya Çapında Varlığı

Üretici olarak Larton 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır, larton uluslararası kalite standartlarına uygun üretimimizle tüm dünyada bulunmaktadır. Modern ulaşım ağımız sayesinde İngiltere, Almanya, İspanya gibi Avrupa ülkelerine, Ürdün, Kuveyt ve Mısır gibi Orta Doğu ülkelerine, Balkanlar, ABD ve Arap ülkelerine ihracat yapıyoruz. Bu başarımızı dünya çapında talep gören ürünlerimize ve otuz yıllık Sun-ka deneyimimize borçluyuz. Tamamen farklı dillere ve bambaşka kültürlere ulaştığımız bu yolculukta adımızı tüm dünyaya duyurmak en büyük hedefimizdir.

Neden Larton?

Hammaddeden Başlayarak Entegre İmalat Yaklaşımı

  • Larton, geri dönüştürülmüş kağıt bazlı ambalaj malzemeleri sunmaktadır ve en önemli kalite ve fiyatlandırma faktörlerinden biri de hammaddedir. Larton, SUN-KA ‘nın kardeş şirketidir. SUN-KA Kağıt, 1989 yılında atık kağıtların geri dönüşümü yoluyla kartonlar üretmek amacıyla kurulmuştur. Larton olarak entegre üretim yaklaşımımız hammaddeden başlar.

30 Yıllık Tecrübe

Larton kökleri , bir aile şirketi olan SUN-KA’dan gelir ve Kağıt Endüstrisinde 30 yıldan fazla deneyime sahibiz.

Kalite standartları

Bir ihracatçı olarak,müşterilerimiz için kalite / standartların her zaman önemli olduğunu bilir ve her zaman firmamızı yeni düzenlemeler için güncellemeye çalışırız. İthalatçı olarak bu bağlantıyı takip ederek sertifikalarımızı kontrol edebilirsiniz.

Esneklik

Her zaman müşteri odaklıyız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözmeye çalışıyoruz. Ebat Karton siparişleriniz ve özel kesim ebat mukavva özelleştirme kriterleri hakkında daha fazla ayrıntı vermek istiyoruz. Özel siparişler hakkkında bu bağlantıdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Müşteri Hizmetileri ve Desteği

Larton olarak teknik ve satış ekibimiz her türlü teknik / ticari soru için destek vermeye hazırdır. Uygulama alanınız yeniyse, sonuçları tahmin etmek zor olabilir. Herhangi bir sorunuz ve ücretsiz numune alma için lütfen teknik satış ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yatırımlar

Uzun vadeli hedeflerimize doğrultusunda en karlı yatırımın işimize olan yatırım olduğunun farkındayız ve her zaman işimize yatırım yapıyoruz. Yeni fabrika yatırımımız hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Diğer Haberler