Ara
Close this search box.

Haberler

Köşebent Üretiminde Doğru Adres Larton – Satınalma Rehberi

Doğru Köşebent için Larton 

Sun-Ka’nın markası olarak Larton, kağıt ve ambalaj sektöründe uzun bir deneyime sahiptir. 20’den fazla ülkeye ihracat yapan Larton, uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Yüksek kapasiteli fabrikası, nitelikli insan kaynağı gücü ile birlikte bu başarısını daha da artırmayı hedeflemektedir.

Larton Ambalaj, mukavva, kraft köşebent, metalize mukavva ve dilimlenmiş kartondan oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir. Larton, hem bu ürünlerin üreticisi olarak tüm üretim sürecinde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bunun için diyebiliriz ki “Köşebent üretiminde doğru adres Larton!”.

Larton’un en büyük gayreti müşteri memnuniyeti kazanmak, artırmak ve bunu korumaktır. Bu sebeple müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerine ve hizmetlerine yansıtarak başarısını her daim devam ettirmektedir. Bunun için yeni bir fabrika yatırımı yapmıştır ve tüm çalışanları ile birlikte müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılama amacına odaklanmıştır.

Köşebent, müşteriye birçok avantaj sunmaktadır. Bu yüzden Larton, köşebent üretiminde diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi son derece titiz davranır. Nakliye ve depolama esnasında ürünlerinizin zarar görmemesi için uygun fiyatlı köşebentler sunar.

Kartondan yapılan köşebent ve kenar koruyucular çoğunlukla eşyaları koruma amacıyla ambalaj sektöründe kullanılmaktadır. Larton, Kraft köşebentneme dayanıklı köşebentkilitli köşebentçentikli köşebent ve yapışkanlı köşebent üretmektedir.

Peki köşebentin avantajları nelerdir?

  • Ürün hasarını azaltır,
  • Yüzey çiziklerini önler,
  • Her boyuttaki yük ve konteynere uyacak şekilde boyutlandırılabilir,
  • Taşımada güven sağlar,
  • Hafiftir,
  • İstifleme için idealdir.

Larton olarak tecrübemize değer katarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Çorum’da karton köşe koruyucu ürünler üretiyoruz. Uzmanlığımız ve kurulumlarımız ise darbe direnci yönetimi ile özel yapım ürünler sunmamızı sağlıyor. 

Müşterilerin doğru ambalaja ulaşabilmesi için Larton, ücretsiz numune alma ve ürün dokümantasyonu talep edebilme fırsatı sunmaktadır. Bu sayede teknik satış ekibi sizi bilgilendirir, ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak ambalaja ulaşmanızı sağlar. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Larton, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik doğru ambalaja ulaşmaları için onlara rehberlik edebilecek kadar profesyonel bir ekibe sahiptir. Ücretsiz numune almak ve ürün dokümantasyonu talep etmek için teknik satış ekibimizle buradan iletişime geçebilirsiniz.