Ara
Close this search box.

Haberler

Karton Kutu Köşebent

Karton Kutu Köşebent Ne İşe Yarar?

Larton, Sun-Ka’dan gelen 30 yıllık tecrübesi ile müşteri ihtiyacına en uygun ürünleri üretmektedir. Yıllardır sektörde kazandığı tecrübe ile paketlemenin önemini bilerek, müşterilerine maksimum fayda sağlayacak ürünleri önermektedir. Karton köşebent de Larton’un üretimini yaptığı ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yaptığı ürünlerden biridir.

Karton köşebentin kullanımındaki asıl amaç diğer köşebentlerde de olduğu gibi ambalajlanan ürünün, tüketiciye ulaşana dek, dış etkenlerden korunmasıdır. Larton’da köşebent için değişik renklerde ve sayıda, değişik ebatlarda müşteriye uygun olarak üretim yapılabilmektedir.

Karton köşebent kutu ve paketlerin içerisinde ürünlerin zarar görmesini önler. Böylece ürün taşıma gibi süreçlerde zarar görmeden kullanıcıya ulaşabilir. Asıl görevi kutu içine yerleştirilerek ürünü korumak olan karton köşebent ayrıca ekonomik ve %100 geri dönüşümlüdür. 

Karton Kenar Koruyucular Size Nasıl Yardımcı Olur?

 

  • Kutu içerisinde ürünün her yüzeyini korur,
  • Kullanımı pratiktir, kullanımı için ekstra alet gerektirmez,
  • Birden fazla çeşidi vardır ve böylece her ürüne uygun bir köşebent bulunabilir,
  • Ambalajı güçlendirerek taşınmasını da kolaylaştırır.

Larton’un diğer tüm ürünleri gibi köşebent de müşteri ihtiyacına yönelik özel olarak üretilebilmektedir.

Karton Köşebent için Larton

Larton Ambalaj, profesyonel ekibi ile Türkiye/ Çorum’da üretim yaparak birçok ülkeye ve iç piyasaya hizmet vermektedir. Ürün yelpazesi içinde mukavva, köşebent, metalize mukavva ve dilimlenmiş gri karton bulunmaktadır. Güçlü teknolojik donanıma sahip olan ve kalite standartlarına önem veren Larton, uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Üretim, idari, satış ve satış sonrası departmanlardan sorumlu yaklaşık 200 çalışanı bulunmaktadır. 50 dönüm arazi üzerinde üretim yapan firma, modern ulaşım ağı ile yurt içindeki her bölgeye direkt ürün göndermektedir.

Larton, daha çok müşterinin ihtiyacını karşılamak için Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) 49.273 m2 oldukça büyük bir alan üzerinde yeni bir üretim fabrikası yatırımı yapmıştır. Yeni fabrika son teknoloji ile donatılmıştır. Fabrika, sunacağı son teknoloji ürünlerle Sunka Karton ve Larton Ambalaj markalarını başta Avrupa olmak üzere tüm dünyanın bildiği bir konuma getirmeyi hedeflemektedir.

Karton köşebent için detaylı bilgi almak, ücretsiz ürün dokümantasyonu ve ücretsiz numune talep etmek için bizimle iletişime geçin!