Ara
Close this search box.

Haberler

Karton Koruyucu Köşeler / Palet Köşe Koruyucu

Larton, ambalaj sektörüne karton koruyucu köşeler sağlayan bir firmadır.

Karton koruyucu köşeler genellikle karton kutuların köşelerini korumak için kullanılır. Karton genellikle çok kırılgandır ve kolayca zarar görebilir, bu nedenle köşeleri korumak çok önemlidir.

Oluklu mukavva, sunta ve sunta dahil olmak üzere birçok farklı karton köşe koruyucusu vardır. Bu tip koruyucuların hepsi dayanıklılık ve kalınlık açısından farklıdır.

Burada önemli olan hangi köşebentin sizin için en verimli olabileceğini bulmaktır. Bunun için de profesyonel teknik satış ekibimiz size yardımcı olabilir ve hatta ücretsiz numune talebinizi karşılayabilir.

Karton koruyucu köşeler, ürünü korumada, taşımada ve istiflemede sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajları “Karton Köşebent Nedir?” isimli bir yazımızda detaylıca açıklamıştık. Kısaca bahsedecek olursak, karton koruyucu köşeler aşağıdaki avantajları sunar:

  • Ürünlerin nakliye sırasında çizilmemesi için palet koruyucu köşeler veya karton koruyucu köşeler kullanılmaktadır. Bu ürünler taşıma sırasında çizilmelere ve taşıma hasarlarına karşı korumak için tasarlanmıştır.
  • Ürünü çizilmelere karşı korumaya yardımcı olan ve daha güvenli bir taşıma sağlayan koruyucu köşedir. 

Ürünleri korumakta her şirketin karşılaştığı zorlukların farkındayız. Gönderdiğiniz veya depoladığınız ürünlerinizin korunmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ürünlerinizin kalitelerini koruyabilmeleri için her türlü hasardan nasıl korunmasını istediğinizi biliyoruz.

Palet veya karton köşe koruyucular, ağır yüklere, ağırlığa, sıcaklığa ve nem seviyelerine dayanacak kadar dayanıklıdır. Ürünler hafiftir, bu nedenle paletlere ek ağırlık eklemez, böylece maliyetini düşürür.

Karton Köşe Koruyucu Köşebent Nasıl Yapılır?

Larton, deneyimli ekibi ile uzun yıllardır ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre içinde yeni teknolojileri takip etmekten geri kalmamış, son teknoloji ürünler ile yeni bir fabrika yatırımı yapmıştır. Köşebent gibi diğer tüm ürünler, müşterilerin istek ve ihtiyacına uygun ebatta ve sayıda yapılabilmektedir.

Siz de ambalajlama konularında en doğru çözümü bulmak için Larton’un teknik satış ekibiyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz numune talebinde bulunmak ve ürün dokümantasyonu talep etmek için lütfen bize ulaşın.