Ara
Close this search box.

Haberler

21 Nisan 2021

Kağıt ve Ambalaj Üretiminde Profesyonel Hizmet

Larton, kardeş şirketi olan Sun-Ka ile, sektörde 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. 20’den fazla ülkeye ihracat yapan Larton, uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Yüksek kapasiteli fabrikası, nitelikli insan kaynağı gücü ile beraber bu başarısını daha da artırmayı hedeflemektedir. Larton Ambalaj, mukavva, kraft köşebent, metalize mukavva ve dilimlenmiş kartondan oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunların üretiminde müşteri ihtiyaç ve isteklerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Sektör lideri konumunda hizmet vermeyi vizyon olarak belirleyen Larton, ambalaj üretimini geliştirmek için ayrıca yeni fabrika yatırımı da yapmıştır.

Larton hakkında daha detaylı bilgi edimek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan 2021 kurumsal tanıtım filmimizi izlyebilirsiniz.

Larton, ürünleriyle birlikte müşterilerine profesyonel hizmet anlayışı ile beraber hızlı teslimat ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun boyutlarda ve sayıda üretim yaparken kaliteden taviz vermez. Sahip olduğu kalite sertifikaları da bunu kanıtlar niteliktedir.

Larton, müşterilerine kaliteyi en kısa sürede sunar. Larton’un müşterileri kaliteye ulaşmak için uzun süreler beklemek zorunda kalmazlar. Ayrıca, hızlı teslimat isterken bekledikleri kaliteden de mahrum kalmazlar. Çünkü Larton çalışanları, zamanı etkili yönetebilen profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Larton’un profesyonel hizmet anlayışı ile çalışması, memnun müşterileri de beraberinde getirir.

Çevreye Saygıdan Gelen Üretim Anlayışı

Kağıt üretiminde profesyonellik, hızlı teslimat ve kaliteyi bir arada sağlamaktır. Larton, hızlı teslimat ve kalite anlayışı ile çalışan bir firmadır. Tüm bunların yanında Larton, kaliteye ulaşmak üzere faaliyetlerini sürdürürken çevresel yaklaşım sergilemektedir. Çalışan güvenliği, müşteri memnuniyeti gibi olmazsa olmaz değerlerin yanında Larton için doğa hassasiyeti de iş felsefesinin temelinde yer alır.

 

Larton, üretimde yeni teknolojileri ve yenilikleri takip ederken, çevreye karşı sorumluluğunun farkında olarak hareket eder. Bu sebeple “yeniden yaşama” misyonunu belirlemiştir. Profesyonel üretim anlayışıyla Larton, kaynakların sömürülmesinin karşısında durarak geri dönüştürülebilir ürünler üretmeye ekstra dikkat gösterir. Ayrıca, döngüsel ekonominin sürdürülmesi için kağıt ve sanatı birleştiren uygulama önerileri ile tüketicileri de bilinçlendirme çabası bulunmaktadır. Bahsedilen önerileri buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

Larton’un profesyonel hizmet anlayışıyla kendi işinizi birleştirmek, ürünlerimiz ve firmamız hakkında bilgi almak veya görüş ve önerilerinizi iletmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Diğer Haberler