Ara
Close this search box.

Haberler

21 Şubat 2021

İsteğe Özel Ebatta Kesilmiş Mukavva Karton – Satın Alma Rehberi

Özel Kesim Dilimlenmiş Ebat Karton için Doğru Kriterleri Tespit Etmek

Larton Ambalaj olarak müşterilerimizden ihtiyaçlarına yönelik sık sık özel ebatta kesilmiş mukavva talebi alıyoruz. Mukavvalar, Larton Ambalaj’ın odak ürün kategorilerinden biridir. Bu satın alma rehberi serisinde, Larton ürünlerinin potansiyel alıcıları (satın almacılar) için bilgi vermeye çalışıyoruz.

 

Larton Ambalaj ürün yelpazesi mukavvakraft köşebentmetalize mukavvadilimlenmiş gri karton gibi kayıt bazlı ürünleri kapsamaktadır. Genel olarak ürünlerimiz kırtasiye, gıda, mobilya, baskı ve ambalaj sektörleri için uygulama alanı bulmaktadır.

Larton Ambalaj olarak her zaman müşteri odaklı davranıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözmeye çalışıyoruz. Mukavva siparişlerinizi isteğe göre özel ebatta kesilmiş mukavva karton siparişlerinize uygun kriterlerin seçimi hakkında daha detaylı bilgi vermek isteriz.

Tablodan da gördüğünüz gibi gri mukavvada standart sipariş paket boyutumuz 70 cm x 100 cm (27,5 x 39,3 inç) ve bu paketin standart ağırlığı 20 kg (44,1 lbs) ‘dir. Müşterilerimizin gereksinimlerine göre teknik tablodaki ölçülerde de mukavva imalatı gerçekleştirebiliyoruz.

Gri mukavva siparişinizi ihtiyaçlarınıza göre uzunluk, genişlik, derinlik ve kalınlık özelleştirebilir(sin)iz. Özelleştirme kriterlerinden bazıları diğer özellikleri de etkileyebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ayrıca aşağıda sunduğumuz mukavva tipine göre siparişinizi özelleştirebilirsiniz;

 

Testliner & Kraftliner Mukavva hakkında daha detaylı bilgi için ilgili blog yazımıza da göz atabilirsiniz.

Doğru mukavva tipini seçmek de sizin için önemli olabilir. Mukavva kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Deneyimli satış ekibimiz, ihtiyaçlarınıza uygun ürünü seçmeniz için size rehberlik edebilir, dilerseniz. Doğru mukavvayı seçmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ayrıca,  isteğinize özel ebatta kesilmiş mukavva siparişi vermeden önce, doğru çözümden emin olmak için bizden ücretsiz numune alma ve ürün dokümantasyonu talep edebilirsiniz. Ayrıca, ürün kataloğumuz da bu konuda size yol gösterebilir.

Diğer Haberler