Ara
Close this search box.

Haberler

10 Şubat 2021

Doğru Karton Köşebent Seçimi

Bir satın alma kararı verirken, her şeyden önce ihtiyaçlarınızı ve satın alacağınız ürün/hizmetin uygulama alanını belirlemelisiniz. Karton köşebent seçiminde bir sürü ölçüt olsa da seçim kriterlerini başlıca iki ana kategoride toplayabiliriz:

  • Boyut esaslı kriterler
  • Uygulama esaslı kriterler

Örneğin, soğuk zinciriniz için gıda ürününüzü paletlemek üzere karton köşebent kullanmayı planlıyorsunuz. Bu ihtiyacınıza uygun olarak, Neme Dayanıklı Köşebent‘i seçmelisiniz, aksi takdirde nem kaynaklı problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Uygulamanız için karton köşebenti yapıştırmanız gerekiyor olabilir. O halde, yapışkanlı köşebenti tercih edebilirsin ?!

Hadi şimdi, boyut esaslı satın alma kriterlerini inceleyelim:

Karton Köşebent Ölçüleri

Ambalaj uygulamanızın sağlamlılığı, büyük ölçüde doğru karton köşebent boyut seçimine bağlıdır. Burada karton köşebentler için ortak ölçülere yer vereceğiz:

Kullanım alanınız için henüz herhangi bir teknik özellik belirlemediyseniz, öncelikle bir deneme uygulaması yapmanız gerekebilir.Teknik satış ekibimiz, sizin için uygun boyutları seçmenizde size rehberlik edecektir. Uygulama alanı için ücretsiz numune alma imkanı mevcuttur, lütfen teknik satış ekibimizle iletişime geçiniz.

Larton olarak; MukavvaKraft KöşebentMetalize MukavvaDilimlenmiş Gri Karton gibi  kağıt türü ürünler üretmekteyiz. Genel olarak ürünlerimiz kırtasiye, gıda, mobilya, baskı ve ambalaj sektörleri için uygulama alanı bulmaktadır.

Karton köşebent ürün yelpazemizde ihtiyacınıza uygun farklı seçeneklerimiz bulunmaktadır.  Köşebent seçeneklerimiz:

Karton Köşebent Uygulamaları

Tahmin ettiğimizden çok daha fazla farklı karton köşebent uygulama alanları olabilir. Örneğin, pazarlama amacıyla beyaz karton köşebente ihtiyacınız var, yüksek nem depolama ortamınız olmasa bile Neme Dayanıklı Köşebentleri seçebilirsiniz.

 

Size karton köşebent seçimizinizde yardımcı / ilham verici olabilecek en yaygın uygulama alanlarını paylaşıyoruz:

Ambalaj Güçlendirme

Bağlamada Koruma

Yeni fabrika son teknoloji ile donatılmıştır. Fabrika, sunacağı son teknoloji ürünlerle Sunka Karton ve Larton Ambalaj markalarını başta Avrupa olmak üzere tüm dünyanın bildiği bir konuma getirmeyi hedeflemektedir.

Yeni fabrikadaki ilerleme durumunu fotoğrafların çekilme tarihiyle birlikte paylaşıyoruz:

Doğru İstifleme

Dikey Koruma

Mobilyaların Hasardan Korunması

Dış Ambalajın Sağlamlığının Artırılması

Uygulama alanınız yeni ise, uygulamanın sonuçlarını tahmin etmek zor olabilir. Lütfen, sorularınız için teknik satış ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Ayrıca, şirketinizin satın alma politikasına göre bazı sertifikalara ihtiyacınız olabilir. Sahip olduğumuz sertifikalara buradan bakabilirsiniz.

Larton olarak 25’ten fazla ülkeye yayılan ihracat tecrübemiz ile Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği (OMKO) üyesi bir şirketiz. Ayrıca CEO’muz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Levent Öztekin OMKO Yönetim Kurulu‘nda yer almaktadır.

Diğer Haberler