Ara
Close this search box.

Haberler

Doğru Ambalaj Minimum Maliyet

Kağıt bazlı ambalaj sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçılarından olan Lartonsahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine doğru ambalaj türünü minimum maliyetle sunmaya çalışır. Larton’da üretilen tüm ürünler doğa dostudur. Çünkü atık kağıtları geri dönüştürerek %100 geri dönüştürülmüş ham maddelerle üretim yapılır. Bunun için benimsenen “yeniden yaşama” misyonu, tüm süreçlerde görülmektedir.

Ambalaja, paketlemeye birçok farklı alanda ihtiyaç duyabiliriz. Böyle durumlarda herkes en kaliteli ürüne ulaşmak ister. En doğru ürüne ulaşmak için birçok seçenek arasında bir araştırma yapmamız gerekir. Larton’un bu konuda “doğru ambalaj ile minimum maliyet” anlayışını bu makalede sizlere anlatıyor olacağız. Çünkü Larton, son derece teknolojik ürünlerle kaliteli üretim yaparken maliyeti de unutmaz. Müşterinin en doğru ürüne ulaşması için çabalar. Müşteri sadakati ve memnuniyeti yakalamak için ürün kadar ürünün müşteriye maliyetini de düşünür.

Profesyonel hizmet anlayışı ile Larton, müşterilerine en kaliteli ürünü en kısa zamanda ulaştırmayı hedefler. Bunu yaparken bu davranışın müşteriye ekstra maliyet olarak yüklenmesini önler. Ayrıca Larton, müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçların a uygun özel ebatlarda ve sayılarda üretim de yapar.

Larton’da mukavvakraft köşebentmetalize mukavva ve dilimlenmiş gri karton kategorilerinde ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin her birinin kullanım alanının birbirinden farklı olması muhtemeldir. Dolayısıyla doğru ürüne ulaşmak müşteri için en önemli konulardandır. 

Ücretsiz Numune Alma ve Ürün Dokümantasyonu 

Müşterilerin doğru ambalaja ulaşabilmesi için Larton, ücretsiz numune alma ve ürün dokümantasyonu talep edebilme fırsatı sunmaktadır. Bu sayede teknik satış ekibi sizi bilgilendirir, ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak ambalaja ulaşmanızı sağlar. Böylece yanlış ambalajlarla hem vakit kaybı hem de ekonomik kayıp yaşamamış olursunuz. Zaman kaybı ve maddi kayıptan doğacak zararları önlemek için doğru ambalajı seçmeniz en önemli unsurdur. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Larton, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik doğru ambalaja ulaşmaları için onlara rehberlik edebilecek kadar profesyonel bir ekibe sahiptir.

Minimum maliyeti yakalamanın en iyi yolu doğru ambalajı seçmektir. Ürün katalogumuz Larton’un ürün çeşitleri ve ürünlerin teknik özellikleri hakkında bilgi vererek seçimlerinizde size yol gösterici olabilir. Siz de ücretsiz numune almak ve ürün dokümantasyonu talep etmek için teknik satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.