Ara
Close this search box.

Haberler

14 Mart 2021

Dilimlenmiş Gri Mukavva Bobin – Uygulama Rehberi

Dilimlenmiş Gri Mukavva Bobine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur ve Nereden Satın Alınır?

Eğer üretim sürecinizde kartonlara ham madde olarak ihtiyaç duyuyorsanız, bizim nihai ürünlerimiz sizin için uygun olmayabilir. Larton Ambalaj bu amaca yönelik olarak üretim süreçlerinize uygun olacak şekilde dilimlenmiş bobin sunmaktadır. Larton Ambalaj olarak dilimlenmiş gri bobin, testliner bobin ve dilimlenmiş kraftliner bobin gibi çok çeşitli dilimlenmiş bobin ürünleri sağlamaktayız. Kraftliner ve testliner arasındaki farkı daha iyi anlayabilmek için bu makaleyi inceleyebilirsiniz.

Eğer aşağıdaki sektörlerden birinde çalışan bir satın almacı iseniz, muhtemelen dilimlenmiş bobin satın alabilirsiniz:

  • Mukavva tuvalet kağıdı rulosu
  • Mukavva kağıt havlu rulosu
  • Ayakkabı kutuları, valiz, çanta ve kemer üreticileri
  • Miğfer boru (masura) & tambur üreticileri
  • Kırtasiye sektörü (klasör, dosya, defter, ajanda, takvim, puzzle üreticileri)
  • Tekstil sektörü (kalıp karton vb.)

Bu arada Larton Ambalaj çok farklı karton türleri üretmektedir: Mukavvalar (çeşitli türler: gri mukavvabeyaz mukavvasiyah mukavvatestliner & kratfliner mukavva ve gri ebat karton (tek kat)), metalize mukkava ve dilimlenmiş gri karton. Genel olarak ürünlerimiz kırtasiye, gıda, mobilya, baskı ve ambalaj sektörleri için uygulama alanı bulmaktadır.

Larton’dan Geri Dönüştürülmüş Dilimlenmiş Bobin

  • Özetle, ihtiyacınız olan dilimlenmiş bobini kağıt ve ambalaj sektöründe 30 yıldan fazla tecrübeye sahip Larton Ambalaj ve Sun-Ka Kağıt grup şirketlerden temin edebilirsiniz. Renkli bobin kartonu da bizden tedarik edebilirsiniz. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, dilimlenmiş bobin yoğunluk olarak 290-480 gr/m² aralığında üretilebilmekte ve en olarak 5-22 cm ölçülerinde çeşitliliğe sahiptir. Dilimlenmiş bobin çapı maksimum 127 cm olarak üretilebilmektedir.

Diğer Haberler