Ara
Close this search box.

Haberler

5 Nisan 2021

Dairesel Şekildeki Ürünler için Koruyucu Ambalaj Paketleme Çözümleri – Uygulama Rehberi

Doğru Dairesel Şekildeki Ürünler için Koruyucu Ambalaj Paketleme Çözümleri Seçimi

Bu uygulama rehberinde dairesel şekildeki ürünler için koruyucu ambalaj paketleme çözümlerine yer vereceğiz. Dünyada en yaygın kullanılan koruyucu ambalaj paketleme çözümü köşebent (köşe koruyucu) ve kenar koruyuculardır. Köşebent ve kenar koruyucular ürünlerin kenar ve köşelerine dayanıklılık kazandırarak nakliye ve depolama esnasında hasar görmekten korumaktadır.

Doğru koruyucu ambalaj paketleme ürününü seçmek gerçekten önemlidir, Larton’un doğru karton köşebent ve kenar koruyucu seçimine ilişkin hazırladığı rehbere bu linkten erişebilirsiniz.

Koruyucu ambalaj paketleme çözümü seçiminizde ürününüzün geometrik şekli belirleyici bir etken olabilir. Örneğin, oval masalar, dairesel mermerler gibi dairesel şekildeki ürünleriniz varsa, kesinlikle yuvarlak kenarlı karton koruyucuları tercih etmelisiniz.

Dairesel Şekildeki Ürünler için Yuvarlak Kenarlı Karton Koruyucular

Dairesel şekildeki ürünler için doğru koruyucu ambalaj paketleme çözümü yuvarlak kenarlı karton koruyuculardır. Bir başka deyişle, yuvarlak kenarlı karton koruyucular spesifik olarak dairesel şekildeki ürünleri korumak için tasarlanmış olup özellikle mobilya, metal, plastik gibi sektörlerde uygulama alanı bulabilmektedir. Larton Ambalaj olarak, bu kategoride yer alan ürünümüz çentikli köşebenttir.

Larton’un Çentikli Köşebent Ürününün Teknik Özellikleri

Larton’un çentikli köşebent ürünü uygulamada kolaylık sağlar. Şöyle ki, bu tür karton köşebent, kutuyu içerden destekler ve istifleme sırasında üstteki kutuların ağırlığından kaynaklanabilecek ezilmelere karşı kuyuyu güçlendirir.  Kutuların dağılmasını, ürünlerin zarar görmesini engeller.

İlgili ürün, köşebent makinelerinde üretilmiş olan kanat genişliği 40 mm * 40 mm ile 80 mm * 80 mm, ürün kalınlığı 2 mm ile 4 mm aralığında değişen ve uzunluğu minimum 30 cm maksimum 600 cm olan ürünlerden yapılmaktadır.

Aşağıdaki tablodan görebileceğiniz gibi, Larton Ambalaj çentikli köşebent ürününde genişlik, kalınlık ve uzunluk açısından üründe geniş bir seçenek aralığı sunabilmektedir. Dolayısıyla, Ürününüzün boyutlarına uygun bir çentikli köşebenti Larton’dan tedarik edebilirsiniz.

Bu arada, Larton olarak aşağıdaki kağıt bazlı ambalaj ürünlerinin önde gelen üretici ve ihracatçılarından biriyiz;

Larton’un neden iyi iş partneri ve güvenilir bir ihracatçı olduğuna bu linkten erişebilirsiniz.

Yeniden Yaşama” misyonunu benimseyen Larton’un tüm ürünlerinin %100 geri dönüştürülmüş kağıttan üretildiğini unutmayınız. Bu yüzden de sunduğumuz çözümler oldukça ekonomiktir.

Ürün katalogumuz Larton’un ürün çeşitlerini ve teknik özellikleri hakkında bilgi vererek size yol gösterici olabilir. Ayrıca, teknik satış ekibimizle iletişime geçerek bizden ücretsiz numune alabilir ve ürün dokümantasyonu talep edebilirsiniz.

Diğer Haberler