Ara
Close this search box.

Haberler

Beyaz Mukavva Karton / Beyaz Mukavva Kağıdı Ne İşe Yarar?

Beyaz mukavva karton birçok farklı amaç için kullanılabilen yenilikçi bir malzemedir. Dayanıklı, geri dönüştürülebilir ve çevre dostudur. Beyaz mukavva karton, gri ebat karton üzerine birinci kalite krome tek kat ve çift yüz lamine edilerek yapılır.

Müşteriye Özel Çözümler 

Larton, müşteri memnuniyetini ön plana alan, uzun süreli ve verimli işbirlikleri yapmak için çaba gösterir. Ambalaj sektörünün öncülerinden biri olarak hem Türkiye’de hem de yurtdışında kağıt ve karton üretiminde ciddi bir yer tutmaktadır. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en uygun ürünler sunmayı ve bu ürünleri en kaliteli şekilde üretmeyi hedeflemiştir. Larton diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi beyaz mukavva kartonda da müşterilerin istediği ebat ve sayıda üretilebilmektedir. 

Beyaz Mukavva Kağıdı Nerelerde Kullanılır?

Beyaz mukavva kağıdının -kartonunun- kullanım alanı sizin ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak beyaz mukavvanın kullanım alanlarını listelememiz gerekirse bu listede karton stant, mukavva kutu, sandıklı kutu ve geçmeli kutu gibi çeşitli kutular ön plana çıkmaktadır. 

Karton Stant 

Beyaz mukavva karton stantlarda sıklıkla kullanılır. Bunun sebebi beyaz rengin üzerine istenen baskının yapılmasının kolay olmasıdır. Dilediğiniz şekilde kişiselleştirebileceğiniz beyaz mukavva ile karton stantlarınızı en güzel şekilde tasarlayıp kullanabilirsiniz. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi pembe tonlarında bir baskı, stant üzerinde oldukça doğal durmuş. Kalite açısından da Larton’un diğer tüm ürünleri gibi beyaz mukavva ile elde edilen karton stant da oldukça dayanıklıdır.

Mukavva Kutu

Mukavva kutu, gıda sektöründe kullanılabilir, saklama kutusu olarak tercih edenler olabilir veya hediyelik eşya koymak için kullanılabilir. Beyaz mukavva karton kağıdı kullanılarak yapılan mukavva kutular tıpkı karton stant gibi değişik baskılar kullanılmasına uygundur.

Sandıklı Kutu ve Geçmeli Kutu

Sandıklı kutu ve geçmeli kutu modelleri günlük hayatta sıklıkla görülen kutu modelleridir. Açmada güvenlik ve aynı zamanda rahatlık sunan bu kutular birçok sektörde kullanılmaktadır.

Dünyanın değişik yerlerinde bulunan müşterilerimizin herbiri için memnuniyet oluşturmak, zamanında ve kaliteli teslimat sağlamak için çalışıyoruz. Larton ile tanışarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz numune talebinde bulunmak için teknik satış ekimizle iletişime geçebilirsiniz.