Ara
Close this search box.

Haberler

Avrasya Ambalaj Fuarına Katılıyoruz!

 

Her Sene Olduğu Gibi Bu Sene De Avrasya Ambalaj Fuarındayız.

Avrasya Ambalaj Fuarı, Avrasya’nın lider ambalaj fuarıdır. Ambalaj ürünleri, ambalaj makineleri, ambalaj geri dönüşüm teknolojileri, ambalaj üretiminde kullanılan hammadde ve ara ürünler üreten şirketler her sene bu fuarda buluşuyor. Fuar, gıda, içecek sektörü, matbaa, baskı, kağıt ve kırtasiye, kişisel bakım, temizlik, otomotiv, medikal, beyaz eşya ve tekstil gibi birçok sektörden katılımcı ağırlayacak. Fuar sayfasına ulaşmak ve detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Fuar Künyesi 

Avrasya Ambalaj Fuarı 20-23 Ekim 2021 tarihlerinde Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde ve online olarak gerçekleştirilecektir. Toplan 14 salonda sergilenecek olan fuar, Covid-19 önlemlerine uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Bu bağlamda maksimum hijyen sağlanmış, standlar arasında sosyal mesafeye uygun olacak şekilde mesafe bırakılmış, yoğunluk kontrolü yapacak kameralar hazırlanmış ve temiz hava akışı sağlanmıştır. Ayrıca her zaman ulaşılabilecek sağlık hizmetleri de sağlanmıştır.

Fuara 20-21-22 Ekim’de 10:00-18:00 saatleri, 23 Ekim’de ise 10:00-17:00 saatleri arasında katılabilirsiniz.

Ambalaj Fuarı bu sene hem fiziki hem online olarak gerçekleştirilecektir. Fiziki olarak fuara katılamayacak olan katılımcılar online olarak etkinliklere katılabilir, toplantı isteği oluşturabilir ve görüntülü görüşme sağlayabilir. Online olarak fuara katılmak isteyen katılımcıların ücretsiz online bilet alması gerekmektedir.

Larton, Avrasya Ambalaj Fuarında!

Larton, her yıl olduğu gibi bu yıl da Avrasya Ambalaj Fuarının katılımcılarındandır. Standımızı ziyaret etmek için bizi 7. Salonda bulunan 718 nolu standımızda bulabilirsiniz.

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nda Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’dan gıda ve gıda dışı tüm endüstriler ile temas halinde olabilir, tüketim kararlarınızı belirleyebilir ve yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Fuara Ulaşım

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezine özel aracınızla ulaşabileceğiniz gibi metrobüs ve metro gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir dışından gelecek misafirler için ise Sabiha Gökçen Havalimanından ve İstanbul Havalimanından otobüs veya servisler ile fuara ulaşım mümkündür.

Fuarda siz değerli ziyaretçilerimiz ile bir araya için sabırsızlanıyoruz.