Oval Köşebent

Depolama alanlarında kullanılan oval kenarlı kasa ve paletlerde taşınmada kolaylık sağlar.

Ebatlar

Kullanım Alanları

Değerli ürünlerin, nakliyesi, depolanması ve taşınması ciddi bir iştir. Larton’un size özel taşımacılık ve lojistik ürünleri; paletlerinizi dengede tutar, nakliye ve depolama sırasında tüm süreçlerde tam koruma sağlar. Palet dayanıklılığını arttırır,  stok sırasında ürünlerinizin zarar görmesini engeller.


Teklif Al

Kullanım Alanları

Dikey Koruma

neme-dayanikli-kullanim-alani-larton

Doğru İstifleme

Bağlamada Koruma

cozumlerimiz3

Ambalaj Güçlendirme

Teknik Özellikler

A (mm) B (mm) C (mm) D (mm) Tolerans
50 – 7000 35 35 2,0 – 5,0 -/+5%
40 40 2,0 – 6,0
45 45 2,0 – 7,0
50 50 2,0 – 8,0
100 100 2,0 – 10

Ürünlerinizin alıcılara güvenli ve sağlam bir şekilde ulaştığından emin olun.

Kenar koruyucularımız; paketleme ünitelerinizi nakliye hasarlarına karşı etkili bir şekilde korur. Mallarınızın, kutularınızın veya paletlerinizin kenarlarına uygulanarak optimum koruma sağlar. Ek olarak, her tür satış ambalajı veya nakliye ürünü için özelleştirilmiş ürünlerimizin tümü tamamen geri dönüştürülebilir.

Çoklu İhtiyaçlar için Koruyucular

Çuval ve Tambur Hizalama

Gevşek çuvalları hizalayın ve tipik aşırı paketleme alternatifi olmadan paletlerdeki varilleri koruyun. Düzgün ve etkili bir şekilde kullanıldığında, Kenar Koruyucular ideal bir paketleme maliyeti düşürücü ve koruma-sağlayıcı kombinasyonudur.

Palet Hizalama ve İstifleme

İstifleme kabiliyetini etkinleştirerek ve palet hizalamasını güçlendirerek kendinizin ve müşterinizin değerli alanını destekleyin. İstiflenmiş paletler Kenar Koruyucularda bulunur ve paketlenmiş kutulara dokunmaz veya zarar vermez.


Çemberleme Koruması
Stratejik olarak yerleştirilmiş kenar koruması ile ürün ve kutularda çember hasarından kaçının. Pahalı üst ve alt çember işaretleri veya kutu çökmesi endişesi olmadan ürün hizalamasını desteklemek için sıkı çemberleyerek çemberleme bantlarının etkili bir şekilde çalışmasına izin verin.
Get it on

Kenar Koruması ve Palet İçi Bölümleme
Kutusuz köşeli ürünler, ürün kenarlarına uygulanan tam boy koruyucular ile etkin bir şekilde korunabilmektedir. Ağır yükler de palet içinde bölümlere ayrılabilir ve istiflenebilir, bu da manuel taşıma sırasındaki riskleri en aza indirir.

Çentikli Köşebent

İstifleme veya taşıma esnasında oluşabilecek hasarlardan korumak içn tasarlanmıştır. Çentikli Kenar Koruyucularımız Doğru bir koruyucu ve kutu duvar kalınlığı dengesi sizi önemli ölçüde kurtaracak ve daha iyi bir yüksek istifleme işlevi sağlayacaktır.


Benzer Ürünler

KRAFT KÖŞEBENT


KEŞFET


NEME DAYANIKLI KÖŞEBENT


KEŞFET


KİLİTLİ KÖŞEBENT


KEŞFET


ÇENTİKLİ KÖŞEBENT


KEŞFET


YAPIŞKANLI KÖŞEBENT


KEŞFET