Ara
Close this search box.

Müşteriye Özel Üretim Ambalaj Çözümleri -

Satınalma Rehberi

│3 Mayıs

Müşteriye Özel Üretim

Larton ve Sun-Ka grup şirketleri, geniş ürün yelpazesi ve müşteriye özel üretim ambalaj çözümleri sunarak uzun yıllardır kağıt ve ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. Larton Ambalaj, bugün mukavvadan kraft köşebente, metalize mukavvadan dilimlenmiş gri kartona kadar birçok karton ürün kategorisinde hizmet vermektedir. Dünya çapında Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapan Larton, bazı değerler çerçevesinde çalışmaktadır. Bu değerler:

  • Çalışan güvenliği, müşteri memnuniyeti ve doğa hassasiyeti,
  • İş ortakları ile güven ve saygı koşullu iletişim kurmak,
  • Kaliteyi, uygun fiyat politikası ile müşterilerine sunmak,
  • Her zaman dürüst, şeffaf ve adil olmaktır.

ÜRETİMİMİZİN

%60'TAN

FAZLASI İHRAÇ

EDİLMEKTEDİR

Teknolojik donanımı güçlü olan ve kalite standartlarına önem veren firmamız, uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Üretim, idari, satış ve satış sonrası departmanlarında, sorumluluk bilincine sahip yaklaşık 200 çalışanı bulunmaktadır. 50 dönümlük arazi üzerinde üretim yapan firmamız, modern ulaşım ağıyla ülke içinde her bölgeye doğrudan teslimat ile ürün gönderimi yapmaktadır. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Larton, üretimden dağıtıma kadar her konuda müşterisinin ve paydaşlarının yanındadır. Üretim yaparken toplumun yararını gözeterek geri dönüştürülebilir ürünler kullanması ve “yeniden yaşama” felsefesi ile içinde yaşadığı toplumun çıkarlarını unutmaz.

Larton, teknik satış ekibi ve yaklaşık 200 çalışanının tamamı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için iyi iletişim kurmayı sürecin başından sonuna kadar önemser.

Larton Paper, Türkiye’nin önde gelen elyaf bazlı ambalaj, kağıt hamuru ve kağıt üreticilerinden biridir.

Yenilenebilir kaynakları insanların her gün bağımlı olduğu ürünlere dönüştürerek insanların yaşamlarını, gezegenimizi ve şirketimizin performansını iyileştiriyoruz.

Misyonumuz

Geri dönüşüme verdiğimiz değer doğrultusunda çevresel yaklaşım sergileyerek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimiz için kaliteyi, uygun fiyata sunan ambalaj üretimi yapmaktır

Vizyonumuz

Çözüm odaklı düşünerek zamanı etkili yöneten profesyonel ekibimiz ile yurt içinde ve dışında sektörün lideri konumunda hizmet vererek başta bölgemizin olmak üzere ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz Çalışan güvenliği, müşteri memnuniyeti ve doğa hassasiyeti iş felsefemizdir. İş ortaklarımız ile güven ve saygı koşullu iletişim kurmak ilk kuralımızdır. Kaliteyi, uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmak hedefimizdir. Her zaman dürüst, şeffaf ve adil olmaktır.