ÜRÜNLERİMİZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kırtasiye, gıda, mobilya, matbaa ve ambalaj sektörlerinde fonksiyonel kullanıma sahip ürün çeşitliliği ile yaşamınızı kolaylaştırıyoruz.

Ürünlerimiz, atık kağıtların geri dönüşümü yapılarak yeniden değerlendirilmesi ile kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.

Farklı boy, şekil, ebat, doku ve desen özellikleri ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tasarlanmaktadır.

Bir Ton Kullanılmış Kağıt

2600 lt çöpten kurtarıyor. 2600 lt.
Çöpten Kurtarıyor
17 büyük ağaç yaşatıyor. 17
Büyük Ağacı Yaşatıyor
260 litre su tasarrufu sağlıyor. 260 lt.
Su Tasarrufu Sağlıyor
790 kg kağıdı yeniden kazandırıyor. 790 kg.
Kağıdı Yeniden Kazandırıyor.

BİZDEN HABERLER

Biz Kimiz ?

Gri karton üretiminde 30 yıllık deneyime sahip Sun-Ka Kağıt,sektördeki ihtiyacı karşılamak ve ürün çeşitliliğini arttırmak için 2012 yılında Larton Ambalajı kurmuştur. Fabrikamız doğa ile uyumlu malzemeler kullanarak "Karton Köşebent", "Dilimlenmiş Gri Karton" ve "Mukavva" üretimi yapmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerine ve hizmetlerine yansıtarak başarısını her daim devam ettirmektedir. Profesyonel ekibi ile Çorum’da üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermektedir.

Teknolojik donanımı güçlü olan ve kalite standartlarına önem veren firmamız, uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Üretim, idari, satış ve satış sonrası departmanlarında, sorumluluk bilincine sahip yaklaşık 200 çalışanı bulunmaktadır. 50 dönümlük arazi üzerinde üretim yapan firmamız, modern ulaşım ağıyla ülke içinde her bölgeye doğrudan teslimat ile ürün gönderimi yapmaktadır. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Devamını Oku
Larton üretim tesisleri.

Hızlı İletişim

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak, görüş ve önerilerinizi iletmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklar.