Biz Kimiz ?

Gri karton üretiminde 30 yıllık deneyime sahip Sun-Ka Kağıt,sektördeki ihtiyacı karşılamak ve ürün çeşitliliğini arttırmak için 2012 yılında Larton Ambalajı kurmuştur. Fabrikamız doğa ile uyumlu malzemeler kullanarak "Karton Köşebent", "Dilimlenmiş Gri Karton" ve "Mukavva" üretimi yapmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerine ve hizmetlerine yansıtarak başarısını her daim devam ettirmektedir. Profesyonel ekibi ile Çorum’da üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermektedir.

Teknolojik donanımı güçlü olan ve kalite standartlarına önem veren firmamız, uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Üretim, idari, satış ve satış sonrası departmanlarında, sorumluluk bilincine sahip yaklaşık 200 çalışanı bulunmaktadır. 50 dönümlük arazi üzerinde üretim yapan firmamız, modern ulaşım ağıyla ülke içinde her bölgeye doğrudan teslimat ile ürün gönderimi yapmaktadır. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Larton üretim tesisleri.
Misyonumuz
Vizyonumuz
Değerlerimiz

Misyonumuz

Geri dönüşüme verdiğimiz değer doğrultusunda çevresel yaklaşım sergileyerek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimiz için kaliteyi, uygun fiyata sunan ambalaj üretimi yapmaktır

Vizyonumuz

Çözüm odaklı düşünerek zamanı etkili yöneten profesyonel ekibimiz ile yurt içinde ve dışında sektörün lideri konumunda hizmet vererek başta bölgemizin olmak üzere ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

Çalışan güvenliği, müşteri memnuniyeti ve doğa hassasiyeti iş felsefemizdir.

İş ortaklarımız ile güven ve saygı koşullu iletişim kurmak ilk kuralımızdır.

Kaliteyi, uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmak hedefimizdir.

Her zaman dürüst, şeffaf ve adil olmaktır.

Hızlı İletişim

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak, görüş ve önerilerinizi iletmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklar.