Köşebent Kullanım Alanları

Ambalaj, dikey, yatay ve kenar korumaları için %100 geri dönüştürülmüş kraft, çentikli, neme dayanıklı, sıcak eriyik kenar koruyucularımızı kullanabilirsiniz.

İstifleme ve taşımacılıkta dikey koruma için kullanılan Larton karton köşebentler.

Dikey Koruma

Karton Köşebent, paletleri dengede tutar, nakliye ve depolamada tam koruma sağlar. Palet dayanıklılığını arttırır; yükleme, nakliye ve stok sırasında ürünlerin ezilerek ve dağılarak zarar görmesini engeller

Köşeli ürünlerin korunmasında kullanılan karton köşebent.

Köşelerde Koruma

Karton Köşebent, ürünlerin tutulmasını destekler ve tam koruma sağlar. Nakliye ve stok esnasında, 2 ya da 3 paleti üst üste koyma imkanı vererek, yerden tasarruf sağlar.

Ürünlerin doğru istiflenmesinde kullanılan karton köşebent.

Doğru İstifleme

Karton Köşebent, ürünün ambalajlamada en optimum alanda istiflenmesini sağlar. Dikey köşeleri, yatay köşeleri ve üst köşeleri korur. Dikey taşıma direncini arttırır.

Bobil,rulo ve dairesel ürünlerde kullanılan pratik karton köşebentler.

Uygulamada Pratik

Karton Köşebent, kutuyu içerden destekler ve istifleme sırasında üstteki kutuların ağırlığından kaynaklanabilecek ezilmelere karşı kutuyu güçlendirir. Kutuların dağılmasını, ürünlerin zarar görmesini engeller.

Hızlı İletişim

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak, görüş ve önerilerinizi iletmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklar.