Larton’un Yeni Fabrika Yatırımı

Larton’un Yeni Fabrika Yatırımı

Larton yeni fabrikası için büyük bir yatırım yapıyor! Belirli hedeflerle kurulan yeni fabrika bulunduğu şehirde birçok ilk’e imza atmaktadır.

Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) 49.273 m2 oldukça büyük bir alan üzerinde kurulan Larton’un yeni üretim fabrikası tam anlamıyla göz dolduruyor.

Larton’dan İstihdamda Artış Yaratacak Yeni Yatırım

Peki, bu yeni fabrika yatırımı istihdamı nasıl etkileyecek? Larton, yeni fabrika yatırımıyla fabrikanın çeşitli birimlerinde görev alacak 100’den fazla yeni personel istihdam edecektir. Kısaca, Larton’un yeni fabrika yatırımı istihdama kesinlikle katkı sağlayacaktır.

Larton’un yeni fabrika yatırımının bazı belirli hedefleri olduğunu belirtmiştik. Bu fabrika, yüksek teknoloji ile ürün kalitesini ve üretim kapasitesini artırmak amacıyla kurulmuştur.

 

İlde 2020 Yılının En Büyük Yatırımı!

Çorum’da 2020 yılının en büyük yatırımı olarak anılan fabrikada Avrupa standartlarında ürünler üretilecektir.

Kırtasiye, mobilya, baskı ve ambalaj gibi birçok sektöre hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan fabrika, gıda sektöründe kullanılmak üzere ambalaj kartonu üretecek doğrudan gıda sektörüne hizmet edecek.

 

Son Teknoloji ile Donatıldı

Yeni fabrika son teknoloji ile donatılmıştır. Fabrika, sunacağı son teknoloji ürünlerle Sunka Karton ve Larton Ambalaj markalarını başta Avrupa olmak üzere tüm dünyanın bildiği bir konuma getirmeyi hedeflemektedir.

Yeni fabrikadaki ilerleme durumunu fotoğrafların çekilme tarihiyle birlikte paylaşıyoruz:

11 Temmuz 2020

Her şey böyle başladı!

10 Eylül 2020

Fabrika inşaatı hızlandı.

21 Ekim 2020

İnşaat hızla ilerlemeye devam etmektedir.

24 Aralık 2020

Fabrikamızın tavan kısmı kapatılmıştır.

Fabrikamızın inşaatı tüm hızıyla devam etmektedir. En son teknolojilerin kullanılacağı fabrikamız mümkün olan en kısa sürede faaliyete geçecektir.

Ayrıca fabrikamızın inşaatının son çekiminden derlediğimiz videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hızlı İletişim

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak, görüş ve önerilerinizi iletmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklar.